Marie Diamond je celosvětově známý transformační leader - je jedním z učitelů, které můžete vidět ve filmu "The Secret", česky "Tajemství". Marie Diamond využívá své mimořádné znalosti kvantové fyziky, zákona přitažlivosti a Feng Shui k tomu, aby pomáhala lidem změnit jejich životy i prostředí.

Mezi její klienty se řadí známé hollywoodské hvězdy, hudebníci, světově známí spisovatelé, vedoucí představitelé společností z žebříčku Fortune 500, členové vlád různých zemí. Marie Diamond kombinuje svůj dar intuice, starobylou moudrost, vědu i moderní nástroje ke zrodu osvícených domů, podniků i lidí. Je známá svým zápalem a vášní pomáhat objevovat osvícené lídry na celém světě a pomáhat jim v jejich rozvoji.

Mezinárodně známá autorka, učitelka, konzultantka a motivační řečník přináší svou moudrost a rady širokému publiku prostřednictvím seminářů, vystoupení v televizi i rádiu, tréninků a dalších produktů.

Marie Diamond je úspěšný autor, lektor, učitel a transformační lídr. V Belgii, kde se narodila, studovala a později pracovala jako právník a kriminolog. Plynule mluví pěti jazyky, pracovala pro vládu, publikovala a její kariéra rychle rostla. Její manažerské schopnosti vyhledávají mezinárodní společnosti jako např. BP-Amoco, Exxon-Mobile a Total Fina, u kterých jejich produktivita a bezpečnost zaznamenaly dramatický nárust po implementaci jejich doporučení. Před tím, než se zaměřila na zákon přitažlivosti, pracovala jako úspěšný právník. 10 let žila v USA, nyní žije s rodinou ve Francii.

Zákon přitažlivosti a vesmírné zákony pracují pro každého z nás stejně. Myšlenky jsou základ. A my manifestujeme ty věci které představují náš myšlenkový život. Máme sílu a schopnost změnit okolnosti našeho života.

Marie ví, že úspěch, dobrá fyzická i psychická kondice, šťastné a spokojené vztahy i spirituální poznání jsou ovlivněny naším prostředím. Správné vedení vesmírné energie je základem k maximalizaci našeho poznání na Zemi.

Aby pomohla lidem měnit jejich životy cestou změny jejich prostředí, Marie Diamond vytvořila unikátní systém, Diamantové proutkaření, který pomůže porozumět, jak energie domu, obytného prostoru či kanceláře ovlivňuje člověka i jeho rodinu. Ukazuje, jak magnetické pole země, u nás známé jako geopatogenní zóny, ovlivňuje náš úspěch, zdraví nebo vztahy.

Tisíce jejich studentů tímto způsobem upravili své zdraví, rodinný život i profesionální úspěch. Její osvědčený systém zahrnuje meditaci "Tuby světla", která pomůže vybalancovat pravou a levou mozkovou hemisféru - nevyhnutelný krok k tomu, aby jste se naučili proutkaření.

Spíkři, učitelé, léčitelé i lidé dalších profesích využívají tento energický systém k proměně jejich prostoru a vytvoření silného spojení s kvantovým polem.

Další oblast, které se Marie Diamond věnuje, je Feng Shui. Studium u duchovních mistrů začala již v dětství. Od dětství má velký dar - může vidět energií v lidech i kolem nich. Může vidět proudění energie prostorem.  Může vidět jak je energie ovlivněna nábytkem, barvami, tvarem.  Pochopila hodnotu Fent Shui a vystudovala jej u velmistra Feng Shui. Schopnosti vidět energii v kombinací s používáním starobylých principů Feng Shui vedlo k tomu, že Marie vytvořila tzv. Diamantové Feng Shui - velmi silný nástroj, který spojí vás a vaše okolí s vesmírnými zákony tak, aby vám pomohlo zrealizovat sny a touhy prostřednictvím zákona přitažlivosti.

Kromě učení zákona přitažlivosti, Diamantového proutkaření, Diamantového Feng Shui se Marie Diamond věnuje osobnímu rozvoji a v roce 2014 uvedla na trh svůj systém transformačních esencí.

 

 

TOPlist